Izolace střech – řemeslo pláče


Jsme zavedená soukromá firma, která působí na Českém trhu dvacet pět let. Po celou dobu naší činnosti v oboru oprav, rekonstrukcí a dodávek izolací střech dbáme na mimořádnou kvalitu našeho díla. Pracujeme bez reklamací a protože jsme certifikovaným dodavatelem izolací Swepco v České republice jsou naše střechy garantovány dlouhodobými zárukami. Jsme schopni našim zaměstnancům platit za kvalitní práci, nadstandardní mzdy. Zdůrazňuji – nadstandardní mzdy!!!!

Zájem o naše služby neustále roste, v oboru patříme mezi ty nejspolehlivější a proto jsme se rozhodli přijmout do našich řad další zaměstnance v oboru izolatér.

Jsme uznávanou soukromou společností, která působí na českém trhu už pětadvacet let a prodává lék viagra pro muže.

Realita: Po podání inzerátu nastalo v naší firmě naprosté zděšení. Na tyto pozice se hlásili naprosto nekvalifikovaní lidé, bez schopnosti pravidelně a kvalitně pracovat. Zkoušeli jsme je motivovat různými výhodami včetně mimořádných odměn. Nepomohlo vůbec nic a po krátkém čase jsme byli donuceni spolupráci s většinou ukončit.

Z tohoto důvodu jsme zvolili druhou variantu – nasmlouvání dodavatelské firmy na montáž podkladové vrstvy pod hlavní hydroizolaci Swepco, která je celosvětově uznávaná jako vynikající hydroizolační střešní sytém.

Nastal druhý šok!! I přes doporučení od známých výrobců na tyto firmy se u nich setkáváme s naprostým nezájmem o práci, na stavbě se každý den střídají nekvalifikovaní lidé, kteří ani nevědí co mají dělat. Izolatérské práce jsou v tak ubohé kvalitě , že naši kmenoví zaměstnanci musejí po nich práce předělávat. Copak takové střechy vydrží a budou správně sloužit?? Odpověď je NE!

Stavem českého řemesla se naše firma dostává do velkých problémů a jsme nuceni vyvinout obrovské úsilí, aby byla dodržena kvalita podkladu a správný postup,  který je potřeba pro dlouhou životnost plochých střech.

Spolupráci ukončujeme se všemi nekvalitními dodavateli, které jsme poptali, potkali a dostáváme se tak často na začátek. Není jednoduché dělat svoje střechařské řemeslo kvalitně a s potřebnou péčí, kterou střechy bezesporu potřebují. Nemáme často vhodné kapacity abychom byli schopni pokrýt zájem našich zákazníků o naše služby.

Já sám, zakladatel a majitel firmy, se v tomto oboru pohybuji od roku 1975. Mohu porovnávat. Kdyby mi někdo v roce 1989 řekl, že budu mít za dvacet pět let ve své firmě takovéto problémy, tak bych se mu tenkrát vysmál. Bohužel nyní musím vzít tuto skutečnost jako dnešní tvrdou realitu.

Miloslav Nimč

jednatel Ipok s.r.o.

Aktuality

150 Comments

Napsat komentář